За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ України радить водіям завчасно підготуватися до зими

19.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

Типові рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальм, зовнішніх світлових приладів, склоочисників, систем обігріву та охолодження, й звичайно ж, вимогу безумовного дотримання Правил дорожнього руху.

До календарного початку зими залишилося не так багато часу, тож Державтоінспекція України радить водіям не зволікати з підготовкою транспортних засобів до експлуатації у зимовий період. Подбайте, аби сніг та ожеледиця не застали вас зненацька. Саме в перші дні зими збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На території Кіровоградської області тривають профілактичні заходи на пасажирському транспорті «Перевізник зима – 2015»

19.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

З 03 по 26 жовтня 2015 року на території області проводяться профілактичні заходи «Перевізник зима – 2015», спрямовані на попередження порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 12 по 18 жовтня 2015 року

19.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 12 по 18 жовтня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 14 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 786 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 129;

перевищення встановленої швидкості руху – 242;

порушення правил обгону –37;

створення аварійної ситуації – 15;

порушення правил проїзду перехресть – 44;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 14;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 16.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто