За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

В Долинському районі працівники ДАІ виявили автівку, якою незаконно заволоділи в Миколаївській області

09.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями інспектори ДАІ м. Долинка, як завжди, несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку на території обслуговування.

Проїжджаючи вулицею Войкова, інспектори ДАІ зупинили автомобіль Мерседес CLK 200 та вирішили звіритися за інформаційними обліками ДАІ. З’ясувалося, що автомобіль Мереседес розшукується, як незаконно викрадений, одним із райвідділів сусідньої області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Будь уважним, пішохід!

09.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

Багато років пройшло з того часу, коли під колесами загинув перший пішохід. Не можна говорити, що до появи механічних транспортних засобів не було жертв на дорозі. Просто їх кількість була набагато меншою. В наші дні жертвами дорожніх аварій стають мільйони людей.

Аналіз дорожнього травматизму віддзеркалює основні причини, що породжують ці трагедії. У зв’язку з цим змінюється законодавство і Правила дорожнього руху, вивчається психологія поведінки на дорозі тієї чи іншої людини, розробляються і проводяться різні заходи, спрямовані на профілактику ДТП. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто