За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції спільно з журналістами нагадали кіровоградським водіям про дотримання заходів безпеки під час руху на заміських шляхах

02.10.2015 от Сектор профілактичної роботи

Питання профілактики дорожньо-транспортного травматизму – на постійному контролі Державтоінспекції Кіровоградщини. Працівниками підрозділів ДАІ області постійно проводяться профілактичні відпрацювання тієї чи іншої категорії учасників дорожнього руху. Це – і «Будь уважним, пішоходе!», «Увага! Діти – на дорозі!», «Безпечна дорога до школи!», «П’яний за кремом – злочинець!» тощо. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто