За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 21 по 27 вересня 2015 року

28.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 21 по 27 вересня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 9 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 733 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 141;

перевищення встановленої швидкості руху – 122;

порушення правил обгону –52;

створення аварійної ситуації – 18;

порушення правил проїзду перехресть – 102;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 27;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 11.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Новини, Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

28.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Основна мета цієї вимоги – зменшення ризику виникнення дорожньо-транспортних пригод на позаміських дорогах, шляхом додаткового позначення транспортного засобу, що рухається.

«Дана норма в Україні діє з 1 жовтня по 1 травня. У цей період в зв’язку з скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто