За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Школярі ХХІ-го століття обирають безпечну дорогу до школи!»

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Робота із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму для працівників Державтоінспекції Кіровоградщини не припиняється ніколи. І на території краю і надалі тривають профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». Адже навчання дітей основним вимогам дорожньої грамоти – одне із головних завдань працівників підрозділів ДАІ області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 14 по 20 вересня 2015 року

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 14 по 20 вересня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 15 ДТП, у яких 5 осіб загинули, ще 22 особи дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 658 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 118;

перевищення встановленої швидкості руху – 108;

порушення правил обгону –50;

створення аварійної ситуації – 11;

порушення правил проїзду перехресть – 84;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 32;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 18.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У Кіровограді під час святкування Дня міста для дітлахів презентували профорієнтаційний захід «Місто професій»

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Минулих вихідних кіровоградці та гості нашого краю святкували День міста. Минув вже 261 рік від моменту заснування фортеці Святої Єлизавети – основоположниці військового поселення в степу над Інгулом. З часом провінційне містечко стало одним із обласних центрів України.

Уже стало традиційним наприкінці вересня відзначати день народження Кіровограда. Цього дня проводяться масові культурно – спортивні та інші заходи на території всього обласного центру. Не залишаються осторонь від участі у них і працівники Державтоінспекції Кіровоградщини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині у дорожній аварії дві особи загинули, ще дві людини були травмовані

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора, 20 вересня, близько 06 години ранку на 53 кілометрі автодороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине на території Олександрійського району водій автомобіля Тойота Кемрі, рухаючись у напрямку Дніпропетровської області, не справився з керуванням транспортним засобом та допустив його з’їзд у лівий кювет з подальшим перекиданням. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто