За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Хто правила дорожні гарно знає – той завжди перемагає!»

18.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають загальнодержавні профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». Вартові доріг краю намагаються не оминути своєю увагою жодну дитину, яка бере участь у дорожньому русі, аби ще раз нагадати дітлахам ази дорожньої абетки. Усі навчальні та виховні заклади області відвідують працівники ДАІ з тематичними виступами. Особлива увага приділяється наймолодшим пішоходам – вихованцям дошкільних закладів. Адже досконале вивчення дорожньої грамоти з раннього дитинства – запорука успіху та дисциплінованості учасників дорожнього руху у дорослому житті. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини продовжує роботу зі школярами щодо дотримання правил безпеки на дорогах

18.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

У рамках загальнодержавних профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі» весь особовий склад Державтоінспекції залучений для проведення профілактичних заходів. За всіма навчальними закладами закріплені співробітники ДАІ, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, під час яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки та проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто