За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Вирушаєш в путь – завжди обережним будь!»

17.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Збереження життя і здоров’я дітей було і залишається головним у діяльності Державтоінспекції. Адже кожній дитині, щоб стати свідомим учасником дорожнього руху, необхідно з раннього дитинства вивчати елементарні правила поведінки на вулицях і дорогах. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 07 по 13 вересня 2015 року

17.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 07 по 13 вересня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 3 особи загинули, ще 5 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 620 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 102;

перевищення встановленої швидкості руху – 113;

порушення правил обгону –55;

створення аварійної ситуації – 10;

порушення правил проїзду перехресть – 84;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 23;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 11.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто