За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вартові доріг Кіровоградщини привітали вихованців підшефної школи-інтернату із початком нового навчального року

02.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають загальнодержавні профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». З метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму працівники ДАІ відвідують дитячі навчально-виховні заклади нашого краю. Вартові доріг по можливості намагаються не оминути своєю увагою жодну школу чи дитячий садочок, аби ще раз нагадати дітлахам про необхідність безумовного дотримання правил дорожнього руху під час участі у ньому та дисциплінувати юних пішоходів на початку нового навчального року. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Зважайте на погодні умови – сильна спека!

02.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За прогнозом Гідрометцентру найближчими днями на Україні утримається спекотна погода, стовпчики термометра місцями сягнуть позначки +37°. Радимо водіям зважати на погодні умови при плануванні поїздок, особливо на далекі відстані.

Обов’язково подбайте про достатній запас прохолодної води та необхідні ліки, одягайте в дорогу вільний, нещільний одяг, уникайте вживання жирної і солоної їжі. За можливості здійснюйте паркування свого авто в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрюйте салон автомобіля. Не залишайте дітей у закритому авто навіть на короткий час. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто