За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поради Державтоінспекції для учасників дорожнього руху

30.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищуючи ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. По-перше, під час дощу зменшується оглядовість через краплі на склі та дзеркалах зовні автомобіля та запітніння скла зсередини. У початковій фазі дощу різко знижується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою. Збільшується небезпека занесень автомобіля та зростає гальмівний шлях. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні учасники дорожнього руху!

30.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 111 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що вступили в дію 15 квітня 2013 року, Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Денні ходові вогні призначені для поліпшення видимості транспортного засобу під час його руху в світлий час доби. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 21 по 27 вересня 2015 року

28.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 21 по 27 вересня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 9 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 733 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 141;

перевищення встановленої швидкості руху – 122;

порушення правил обгону –52;

створення аварійної ситуації – 18;

порушення правил проїзду перехресть – 102;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 27;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 11.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Новини, Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

28.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Основна мета цієї вимоги – зменшення ризику виникнення дорожньо-транспортних пригод на позаміських дорогах, шляхом додаткового позначення транспортного засобу, що рухається.

«Дана норма в Україні діє з 1 жовтня по 1 травня. У цей період в зв’язку з скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини продовжує навчати наймолодших учасників дорожнього руху безпечної поведінки на дорозі

25.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Цікавий тематичний захід із безпеки дорожнього руху серед наймолодших його учасників відбувся днями у кіровоградському дитячому садочку №43 «Горобинка». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На території області Державтоінспекція проводитиме профілактичне відпрацювання «Проблисковий маячок»

23.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Протягом трьох днів: з 28 по 30 вересня 2015 року водії Кіровоградщини матимуть нагоду пройти своєрідний тест на знання Правил дорожнього руху. У цей час працівники Державтоінспекції проводитимуть оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Проблисковий маячок». ДАІ Кіровоградщини перевірить, чи дотримуються водії  вимог Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з ввімкненими спецсигналами. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція нагадує правила дорожнього етикету

23.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Ситуація з завантаженістю наших доріг стає вкрай гострою. З кожним днем на дорогах області транспортних засобів стає все більше, проте часто керують цими транспортними засобами водії малодосвідчені та нахабні, культура водіння яких залишає бажати кращого. Аби уникнути небезпечних ситуацій на дорогах та допомогти іншим, Державтоінспекція Кіровоградської області закликає виконувати елементарні правила дорожнього етикету. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: Безпека наймолодших учасників дорожнього руху залежить від кожного з нас

22.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Усі ми – родом з дитинства. Самосвідомість кожної особистості закладається власне з народження. Пізніше, коли дитина соціалізується, до всебічного процесу виховання, крім батьків, долучаються і інші – оточення, вихователі, педагоги тощо. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Школярі ХХІ-го століття обирають безпечну дорогу до школи!»

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

Робота із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму для працівників Державтоінспекції Кіровоградщини не припиняється ніколи. І на території краю і надалі тривають профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». Адже навчання дітей основним вимогам дорожньої грамоти – одне із головних завдань працівників підрозділів ДАІ області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 14 по 20 вересня 2015 року

21.09.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 14 по 20 вересня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 15 ДТП, у яких 5 осіб загинули, ще 22 особи дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 658 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 118;

перевищення встановленої швидкості руху – 108;

порушення правил обгону –50;

створення аварійної ситуації – 11;

порушення правил проїзду перехресть – 84;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 32;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 18.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

« Раніше