За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 24 по 30 серпня 2015 року

31.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 по 30 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у якій 5 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 880 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 148;

перевищення встановленої швидкості руху – 229;

порушення правил обгону –42;

створення аварійної ситуації – 21;

порушення правил проїзду перехресть – 73;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 17;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 23.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: перевезення пасажирів – завжди важлива тема

31.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Ні для кого не секрет, що стан пасажироперевезень в області знаходиться не на найкращому рівні. Серед водіїв автобусів нормою стало перевищення швидкісних режимів, перевезення пасажирів понад встановлену норму, порушення правил зупинки та стоянки, відхилення від маршруту руху, керування у нетверезому стані та інші. Дуже часто, порушуючи правила дорожнього руху, водії пасажирських транспортних засобів наражають на небезпеку не тільки інших водіїв, а й своїх пасажирів. Пасажири, оплачуючи проїзд, мають право розраховувати на безпеку й комфорт перевезень. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто