За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні учасники дорожнього руху!

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Напередодні святкування Дня Незалежності України, особовий склад Державтоінспекції Кіровоградської області переведено на посилений варіант несення служби. Екіпажі та наряди працівників ДАІ максимально наближені до місць проведення масових святкових заходів.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте особливо уважні при проїзді перехресть і пішохідних переходів, а також біля зупинок громадського транспорту. Прохання до водіїв автотранспорту коригувати свої маршрути руху в ці дні відповідно дорожній обстановці, а також паркуватися на дорозі у відповідності з вимогами правил дорожнього руху України, щоб не створювати затори.

Також нагадуємо про обов’язкове надання безперешкодного проїзду автомобілям служб невідкладної медичної допомоги, пожежним та міліцейським автомобілям.

Щиро бажаємо Вам безпечних свят!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Увага! Діти – на дорозі!»

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині, як і в цілому у державі, 20 серпня 2015 року розпочалися профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!», адже збереження життя і здоров’я дітей було і залишається пріоритетом у діяльності Державтоінспекції. Кожній дитині, щоб стати свідомим учасником дорожнього руху, необхідно з раннього дитинства вивчати елементарні правила поведінки на вулицях і дорогах. Тому працівники ДАІ розпочинають навчання дітей із вивчення дорожньої грамоти, адже незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Будь уважним, пішоходе!

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи по попередженню дорожньо-транспортного травматизму, у рамках профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!».

Зокрема, основною причиною ДТП є свідоме ігнорування Правил дорожнього руху громадянами, які наражають на небезпеку насамперед оточуючих. У багатьох випадках страждають саме пішоходи, дуже часто – з власної вини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Безпечна дорога до школи: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На території нашої держави з 20 серпня стартує комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, й вже став доброю традицією. Акція триватиме до 20 вересня.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.  Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто