За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпека дорожнього руху – справа спільна

17.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині правоохоронці активно співпрацюють з громадськими організаціями щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на території обслуговування. Зокрема, днями в Онуфріївському районі відбулася робоча зустріч начальника райвідділу майора міліції Ігоря Чванька та начальника відділення ДАІ з обслуговування Онуфріївського району майора міліції Дмитра Мануілова з головою районної громадської організації “Саланг”, членом ветеранської організації Володимиром Гогою. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 10 по 16 серпня 2015 року

17.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 10 по 16 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 2 особи загинули, ще 9 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 618 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 115;

перевищення встановленої швидкості руху – 306;

порушення правил обгону –58;

створення аварійної ситуації – 15;

порушення правил проїзду перехресть – 70;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 14;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 24.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

В управлінні ДАІ Кіровоградщини підбили підсумки роботи за 7 місяців 2015 року

17.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

15 серпня керівний та особовий склад підрозділів Державтоінспекції області зібрався на оперативну нараду. Головними питаннями, які на ній вирішувалися – підбиття підсумків роботи за 7 місяців 2015 року, результати проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території краю, шляхи становлення та вдосконалення на майбутнє, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху, покращення криміногенної ситуації, посилення протидії злочинності на території обслуговування. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто