За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Зверніть увагу – сильна спека!

10.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За прогнозом Гідрометцентру найближчими днями на Україні утримається спекотна погода, стовпчики термометра місцями сягнуть позначки +38°. Радимо водіям зважати на погодні умови при плануванні поїздок, особливо на далекі відстані. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 03 по 09 серпня 2015 року

10.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 03 по 09 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 11 ДТП, у яких 2 особи загинули, ще 12 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 622 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 108;

перевищення встановленої швидкості руху – 51;

порушення правил обгону –77;

створення аварійної ситуації – 13;

порушення правил проїзду перехресть – 65;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 30;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 26.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Новини, Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У Кіровограді працівники ДАІ взяли участь у змаганнях із міні-футболу

10.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Силові структури області не лише займаються своєю безпосередньою роботою, а й знаходять вільну хвилинку для спорту та відпочинку. Так, з метою розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я та фізичного загартування працівників, відбулися змагання з міні-футболу, в яких взяли участь чотири команди із різних відомств нашої області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники ДАІ виявили автомобіль – «двійник»

10.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом в обласному центрі, по вулиці Кропивницького, інспектори ДПС за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль Mercedes Benz E 220. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто