За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги громадян!

06.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 05.08.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 05.08.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині інспектори ДАІ затримали автомобіль, який перебував у розшуку

06.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

У м. Миколаєві невідомі зловмисники незаконно заволоділи автомобілем Mitsubishi Lancer, який зберігався на одній із автостоянок обласного центру. На пошуки ймовірних злочинців та власне самого авто було зорієнтовано увесь особовий склад підрозділів Державтоінспекції. І це дало свої результати через деякий час на Кіровоградщині. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто