За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні водії! Будьте уважні: на дорозі – діти!

03.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Дорожньо-транспортні події відбуваються щодня. Руйнуються долі, гинуть люди. Дорослі самі відповідають за свої вчинки та дії. Коли ж під колеса автомобіля потрапляє дитина – це страшне лихо, винні в якому ми, дорослі. Не давали відповідних настанов малюку, не застерегли! У навчанні неповнолітнього безпечній поведінці на дорозі беруть участь батьки, школа, Державтоінспекція, всі оточуючі. І якщо з цього ланцюга випадають деякі ланки – недалеко до біди! Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція звертається до двоколісних учасників дорожнього руху

03.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Улітку на автодорогах Кіровоградщини традиційно зростає кількість двоколісних транспортних засобів: скутерів, мотоциклів, мопедів. Ця категорія є найбільш вразливою і у разі дорожньо-транспортної пригоди є менш захищеною.

Двоколісний транспорт хоч і має менші габарити і кращу маневреність, проте в більшості випадків автомобілістам складно помітити їх переміщення в потоці. Порушення елементарних Правил дорожнього руху та небажання зайвий раз подивитися у дзеркало призводять до сумних наслідків. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 27 липня по 02 серпня 2015 року

03.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 27 липня по 02 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 11 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 578 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 103;

перевищення встановленої швидкості руху – 54;

порушення правил обгону –46;

створення аварійної ситуації – 14;

порушення правил проїзду перехресть – 78;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 34;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 23.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто