За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 24 по 30 серпня 2015 року

31.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 по 30 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у якій 5 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 880 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 148;

перевищення встановленої швидкості руху – 229;

порушення правил обгону –42;

створення аварійної ситуації – 21;

порушення правил проїзду перехресть – 73;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 17;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 23.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: перевезення пасажирів – завжди важлива тема

31.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Ні для кого не секрет, що стан пасажироперевезень в області знаходиться не на найкращому рівні. Серед водіїв автобусів нормою стало перевищення швидкісних режимів, перевезення пасажирів понад встановлену норму, порушення правил зупинки та стоянки, відхилення від маршруту руху, керування у нетверезому стані та інші. Дуже часто, порушуючи правила дорожнього руху, водії пасажирських транспортних засобів наражають на небезпеку не тільки інших водіїв, а й своїх пасажирів. Пасажири, оплачуючи проїзд, мають право розраховувати на безпеку й комфорт перевезень. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини продовжує проводити операцію «Небезпечний вантаж»

28.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

З 5 до 31 серпня 2015 року Державтоінспекція Кіровоградської області проводить комплекс цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж», мета яких – запобігання надзвичайним подіям та попередження аварійності при дорожньому перевезенні небезпечних вантажів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

26.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 26.08.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 26.08.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщину із зони проведення АТО повернувся зведений загін працівників ДАІ

26.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора, 25 серпня, до Кіровограда повернулися працівники підрозділів ДАІ області, які, у складі зведеного загону, протягом місяця несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку на Сході нашої держави, у зоні проведення антитерористичної операції. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 17 по 23 серпня 2015 року

25.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 17 по 23 серпня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 1 ДТП, у якій 1 особа дістала поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 645 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 120;

перевищення встановленої швидкості руху – 48;

порушення правил обгону –71;

створення аварійної ситуації – 21;

порушення правил проїзду перехресть – 78;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 24;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 31.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники ДАІ забезпечували безпеку учасників велопробігу

25.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині відбувся ряд заходів, приурочених 24-ій річниці Незалежності України. Працівники підрозділів Державтоінспекції області працювали у посиленому режимі та забезпечували безпеку дорожнього руху та охорону громадського порядку учасникам усіх урочистих зібрань. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Привітання начальника управління Державтоінспекції Кіровоградщини з наступаючим визначним святом — Днем незалежності України!

23.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні учасники дорожнього руху! Від імені колективу Державтоінспекції Кіровоградщини та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з наступаючим визначним святом — Днем незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому, хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу, почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти і радіти!

З повагою

Начальник УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області

Володимир Величко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні учасники дорожнього руху!

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

Напередодні святкування Дня Незалежності України, особовий склад Державтоінспекції Кіровоградської області переведено на посилений варіант несення служби. Екіпажі та наряди працівників ДАІ максимально наближені до місць проведення масових святкових заходів.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте особливо уважні при проїзді перехресть і пішохідних переходів, а також біля зупинок громадського транспорту. Прохання до водіїв автотранспорту коригувати свої маршрути руху в ці дні відповідно дорожній обстановці, а також паркуватися на дорозі у відповідності з вимогами правил дорожнього руху України, щоб не створювати затори.

Також нагадуємо про обов’язкове надання безперешкодного проїзду автомобілям служб невідкладної медичної допомоги, пожежним та міліцейським автомобілям.

Щиро бажаємо Вам безпечних свят!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: «Увага! Діти – на дорозі!»

21.08.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині, як і в цілому у державі, 20 серпня 2015 року розпочалися профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!», адже збереження життя і здоров’я дітей було і залишається пріоритетом у діяльності Державтоінспекції. Кожній дитині, щоб стати свідомим учасником дорожнього руху, необхідно з раннього дитинства вивчати елементарні правила поведінки на вулицях і дорогах. Тому працівники ДАІ розпочинають навчання дітей із вивчення дорожньої грамоти, адже незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

« Раніше