За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Дорожники та працівники Державтоінспекції Кіровоградщини розпочали активну інформаційну кампанію

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Доки габаритно-ваговий контроль під забороною, на Кіровоградщині дорожня служба сподівається на совість перевізників та проводить роз’яснювальну роботу прямо на дорозі, разом з представниками Державтоінспекції. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 26.07.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 26.07.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 20 по 26 липня 2015 року

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 20 по 26 липня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 14 ДТП, у яких 2 особи загинули, ще 19 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 605 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 93;

перевищення встановленої швидкості руху – 52;

порушення правил обгону –74;

створення аварійної ситуації – 9;

порушення правил проїзду перехресть – 85;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 33;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 26.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Сильна спека – зважайте на погодні умови!

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням Гідрометцентру України на території більшості областей нашої держави, зокрема і у Кіровоградській області, очікується сильна спека. Синоптики прогнозують місцями стовпчики термометра сягнуть відмітки 35-38°.
Державтоінспекція радить водіям планувати свої поїздки, а особливо на великі відстані з урахуванням погодних умов. Обов’язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості, і необхідні ліки. Намагатися одягати в дорогу вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної і солоної їжі. Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля, не залишати дітей у закритому авто навіть на короткий час.
Перед поїздкою обов’язково перевіряйте технічний стан авто. В спекотну погоду особливу увагу потрібно звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок та тиск у шинах.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто