За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ на Кіровоградщині виявили факт зберігання наркотичної речовини

22.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями під час нагляду за дорожнім рухом в смт. Голованівськ  на одній із вулиць інспектори ДАІ виявили невідому особу чоловічої статі, який знаходився в кущах на узбіччі дороги.

Вартові доріг звернули увагу, що біля двох метрів від нього знаходилась поліетиленова пляшка заповнена рідиною коричневого кольору, це і викликало підозру у інспекторів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто