За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує про переваги складання європротоколів

31.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні учасники дорожнього руху! Державтоінспекція Кіровоградської області нагадує про можливість використання та умови складання за необхідності європротоколів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Спека впливає на всіх учасників дорожнього руху

30.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Спека, що встановилася останнім часом в Україні, безумовно діє на всіх учасників дорожнього руху. Слабшає увага, збільшується час реакції на ту чи іншу ситуацію, погіршується самопочуття. Висока температура притупляє пильність, крім того, може викликати загострення хронічних захворювань, сильні головні болі, загальне погіршення самопочуття. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція нагадує: літо – зона ризику

30.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Літо – час відпусток, а отже багато сімей подорожують автомобілем. Перед далекою поїздкою необхідно ретельно подбати про мікроклімат у салоні. Добре, якщо автомобіль обладнаний кондиціонером, проте більшість автовласників позбавлені цього засобу боротьби зі спекою. Спека вибиває з робочого ритму всіх, але водіям треба мати добру реакцію і бути надто уважними, ні на мить не можна втрачати пильність. Отже, якщо в спеку ви сідаєте в автомобіль, що нагрівся на сонці, краще спочатку відкрити всі дверцята, провітрити його. Дуже часто поспіх може закінчитися навіть втратою свідомості від гарячого повітря, що накопилося в салоні. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

29.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 29.07.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 29.07.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Кіровограді інспектори ДАІ повернули власнику викрадений транспортний засіб

29.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Вранці 29 липня з одного з гаражів в обласному центрі зник автомобіль ВАЗ-21010. Вже через дві години працівники Державтоінспекції знайшли легковик. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

П’ять правил для безпечного руху авто в дощ

28.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Спека в Україні змінилася дощовою та похмурою погодою. В зв’язку з цим Державтоінспекція України нагадує водіям прості, але такі важливі правила безпечної їзди в дощ:

- Перше і найважливіше правило в умовах поганої погоди і обмеженої видимості – дотримання безпечного швидкісного режиму та дистанції. В даному випадку у водія буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і при необхідності безпечно зупинитися перед несподіваною перешкодою, адже в екстреній ситуації автомобіль значно легше контролювати саме при русі на невеликій швидкості. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині відбулася чергова ротація вартових доріг на Схід

28.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини продовжують нести службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції, на сході нашої держави.

У неділю, 26 липня, на схід України у повному екіпіруванні вирушили 5 екіпажів ДАІ, до складу яких увійшли 15 працівників різних підрозділів Державтоінспекції області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Дорожники та працівники Державтоінспекції Кіровоградщини розпочали активну інформаційну кампанію

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Доки габаритно-ваговий контроль під забороною, на Кіровоградщині дорожня служба сподівається на совість перевізників та проводить роз’яснювальну роботу прямо на дорозі, разом з представниками Державтоінспекції. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 26.07.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 26.07.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 20 по 26 липня 2015 року

27.07.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 20 по 26 липня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 14 ДТП, у яких 2 особи загинули, ще 19 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 605 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 93;

перевищення встановленої швидкості руху – 52;

порушення правил обгону –74;

створення аварійної ситуації – 9;

порушення правил проїзду перехресть – 85;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 33;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 26.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

« Раніше