За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: у дітей – літні шкільні канікули!

23.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне із найактуальніших у повсякденній роботі кожного працівника Державтоінспекції області. Навіть під час літнього відпочинку школярів вони продовжують дбати про безпеку юних учасників дорожнього руху.

У зв’язку з цим, інспектори ДАІ відвідують навчальні заклади області, де пропагують неповнолітнім необхідність дотримання правил дорожнього руху під час участі у ньому. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині інспектори ДАІ затримали автомобіль, який перебував у розшуку

23.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

У березні у м. Хмельницькому невідомі зловмисники незаконно заволоділи автомобілем BMW-525, який зберігався на одній із автостоянок обласного центру. На пошуки ймовірних злочинців та власне самого авто було зорієнтовано увесь особовий склад підрозділів Державтоінспекції. І це дало свої результати через три місяці на Кіровоградщині. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто