За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини застерігає: швидкість вбиває!

19.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Автомобіль міцно закріпився в нашому житті, адже це один з найкомфортніших засобів пересування. Більшість людей мріють про власний транспортний засіб, аби їздити зі зручністю і кожного дня не штовхатися в громадському транспорті. Та на жаль, часто водії транспортних засобів нехтують Правилами дорожнього руху, порушують правила маневрування та обгону, перевищують безпечну швидкість руху, що нерідко призводить до дорожньо-транспортних пригод. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини боротимуться з водіями, які перевищують швидкісні режими та порушують правила обгону

19.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

З 19 червня на території Кіровоградської області стартувала оперативно-профілактична операція «Швидкість – Обгін»

Незважаючи на вжиті практичні заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму, проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення тяжкості наслідків дорожніх аварій, ситуація на шляхах області погіршується. Так, на початку курортно-оздоровчого сезону збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, причинами яких є перевищення водіями встановленої швидкості руху та порушення ними правил обгону.

Так, з початку нинішнього року на території краю сталася 101 дорожньо-транспортна пригода, у яких 26 людей загинули та 123 були травмовані.

У зв’язку з цим, з 19 по 28 червня на території області проводитиметься оперативно-профілактична операція «Швидкість – Обгін».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники ДАІ розкрили незаконне заволодіння автівкою

19.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Ще в квітні до чергової частини Онуфріївського районного відділу УМВС України в області звернувся мешканець одного із сіл району із повідомленням про те, що невідомий зловмисник незаконно заволодів його автомобілем «ВАЗ-21063» шляхом вільного доступу. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто