За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Упродовж тижня працівники ДАІ виявили 39 (!) нетверезих водіїв автобусів

12.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

За такий невеликий період часу, в рамках проведення профілактичних заходів «Автобус-2015», правоохоронці зафіксували близько 6000 порушень законодавства водіями автобусів та виявили 66 технічно несправних транспортних засобів, що задіяні у перевезенні пасажирів.

Нагадаємо, заходи, що направлені на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів та забезпечення дотримання законодавства пасажироперевізниками, тривають до кінця червня. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Будь уважним, пішохід!

12.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні пішоходи! Не будьте безпечними і легкодумними на вулиці. Саме незначне порушення Правил дорожнього руху може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Виявляйте уважність і обачність при переході вулиці Не виходьте раптово на проїзну частину вилиці. Переходьте вулицю на позначених пішоходних переходах або там де рух регулюється світлофором чи регулювальником. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні водії!

12.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

У період літнього сезону, в зв’язку з тим, що багато людей їдуть на відпочинок на власному транспорті, на автодорогах значно зростає концентрація транспорту. Рух в суцільному потоці вимагає від водія неабиякої уважності та обережності, і безумовного дотримання ПДР.
Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто