За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ інформує!

05.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

У п”ятницю ввечері, 5 червня 2015 року, працівниками підрозділів Державтоінспекції області буде проведено профілактичне відпрацювання обласного центру, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема: серед водіїв транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів.

Особлива увага буде звертатися на виявлення нетверезих водіїв, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил обгону, а також контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Перевезення пасажирів – завжди важлива тема

05.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Ні для кого не секрет, що стан пасажироперевезень в області знаходиться не на найкращому рівні. Серед водіїв автобусів нормою стало перевищення швидкісних режимів, перевезення пасажирів понад встановлену норму, порушення правил зупинки та стоянки, відхилення від маршруту руху, керування у нетверезому стані та інші. Дуже часто, порушуючи правила дорожнього руху, водії пасажирських транспортних засобів наражають на небезпеку не тільки інших водіїв, а й своїх пасажирів. Пасажири, оплачуючи проїзд, мають право розраховувати на безпеку й комфорт перевезень. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Вітаємо з днем журналіста!

05.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Від імені особового складу Державтоінспекції Кіровоградщини

та від себе особисто, щиро й сердечно вітаю вас

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!

У цей святковий день хочу побажати професійної наснаги, втілення найсміливіших ідей, мрій і планів, а також міцного здоров’я, благополуччя та щастя!

Нехай ніщо не заважає вам виконувати найголовнішу місію журналіста – подавати достовірну, об’єктивну, компетентну та неупереджену інформацію про події у суспільстві.

Цікавих вам тем, добрих співрозмовників, легкого і гострого пера та нових звершень!

З повагою

начальник УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області

підполковник міліції В.М.Величко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто