За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

В Україні розпочався комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2015»

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Заходи будуть проходити впродовж червня. Профілактична операція направлена на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів, забезпечення дотримання законодавства пасажироперевізниками.

Працівники ДАІ прослідкують аби водії пасажирського транспорту не перевищували швидкісний режим, дотримувалися правил проїзду залізничних переїздів, обгону, зупинки і стоянки та інших вимог Правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Вартові доріг Кіровоградщини привітали юних учасників дорожнього руху із Днем захисту дітей

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Транспортний потік сьогодні став настільки щільним, що навіть дорослій людині важко переходити через проїзну частину, що вже говорити про дітей? Робота Державтоінспекції з виховання культури дорожнього руху в дітей заслуговує на увагу. Розробка пам’яток, проведення конкурсів, вікторин, постійне відвідування дитячих садків та шкіл, забезпечення навчальних закладів посібниками та іншою літературою на тематику безпеки дорожнього руху – це той неповний перелік робіт, які проводить ДАІ. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 25 по 31 травня 2015 року

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 25 по 31 травня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 10 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 704 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 101;

перевищення встановленої швидкості руху – 261;

порушення правил обгону –54;

створення аварійної ситуації – 26;

порушення правил проїзду перехресть – 36;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 16;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 34.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Через порушення правил обгону у Кіровоградському районі відбулося зіткнення автівок

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора близько 16 години 30 хвилин на 735 км автошляху Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, у Кіровоградському районі, водій автомобіля ЗАЗ-110307, під час виконання маневру обгону виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем Volkswagen Golf, котрий рухався у зустрічному напрямку. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині визначили кращий загін ЮІР

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Дитячі загони ЮІР створюються для отримання дітьми знання Правил дорожнього руху та вдосконалення навиків безпечної поведінки на дорозі, виховання у них почуття відповідальності і високої культури учасника дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Кіровограді у дорожній аварії травмовані чотири людини

02.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Напередодні вихідних в обласному центрі на перехресті вулиць Жовтневої Революції та Соціалістичної через порушення правил дорожнього руху відбулося зіткнення транспортних засобів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто