За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 22 по 28 червня 2015 року

30.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 22 по 28 червня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 2 особи загинули, ще 15 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 813 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 101;

перевищення встановленої швидкості руху – 294;

порушення правил обгону –68;

створення аварійної ситуації – 22;

порушення правил проїзду перехресть – 66;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 93;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 22.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Нетверезий водій – злочинець

26.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Дороги нашого міста переповнені різними транспортними засобами – легковими автомобілями, вантажівками, маршрутними таксі, тролейбусами, мотоциклами тощо. Кожен обирає свій транспортний засіб, аби зберігати свій час і встигати виконати все заплановане.

Статистика задокументованих порушень вказує на те, що транспортними засобами часто керують несвідомі водії, які несерйозно ставляться до виконання Правил дорожнього руху. Нормою стали проїзди на червоне світло світлофора, паркування у невстановленому місці. Найчастіше водії перевищують дозволену швидкість руху, ігнорують правила обгону, проїзду перехресть та залізничних переїздів. Проте справжньою бідою стало пияцтво за кермом, яке становить собою загрозу не лише для самого водія, а й для інших учасників дорожнього руху. Кожний водій знає про адміністративну відповідальність за таке порушення, та, на жаль, не кожний розуміє, що через таке правопорушення можна втратити життя. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Подбайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху під час тривалих вихідних

26.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Літо у розпалі, попереду – тривалі вихідні дні, більшість людей активно планують свій відпочинок. Не має значення, залишаєтеся ви у місті чи збираєтесь у подорож.

Щоб ніщо не затьмарило святковий настрій, усі учасники дорожнього руху повинні пам’ятати елементарні вимоги Правил дорожнього руху. Перевищення швидкості, порушення правил обгону, виїзд на смугу зустрічного руху, керування напідпитку, перехід проїжджої частини в невстановленому для цього місці – ось основні причини дорожніх аварій. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги учасників дорожнього руху! Штормове попередження по Україні!

25.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Гідрометцентру, в зв’язку з переміщенням з південного сходу та активізацією циклону в Україні, крім західної частини, очікується ускладнення погодних умов: у другій половині дня 25 червня у східних, південних областях та на Дніпропетровщині, протягом 26 червня і у центральних та північних областях грозові дощі, в окремих районах сильні зливи, град. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ Кіровоградщини завжди вітають та пам’ятають про своїх ветеранів

25.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Одна із турбот працівників Державтоінспекції Кіровоградщини – турбота про ветеранів органів внутрішніх справ, котрі зараз перебувають на заслуженому відпочинку. За кожним колишнім працівником ДАІ закріплений той чи інший підрозділ Державтоінспекції області. Працівники ДАІ надають посильну допомогу та завжди вітають своїх «підопічних» з усіма святами, адже для тих найголовніше – увага, розуміння своєї потрібності, бо їм є що розповісти, передати свій багаторічний досвід молодим правоохоронцям. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує малечі: «Правила дорожні – пам’ятай завжди!»

25.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Літо – найрадісніша пора у житті кожної дитини. Це пора відпочинку, ігор та веселих забав. Проте працівники Державтоінспекції, як завжди, на варті безпеки дорожнього руху. Інспектори нагадують малюкам про те, що від їхньої поведінки під час участі в дорожньому русі, безумовного дотримання основного Закону дороги – правил дорожнього руху, залежать їх дозвілля та відпочинок.

Адже саме від дисциплінованості та зібраності на дорозі залежать життя та здоров’я усіх учасників дорожнього руху, як маленьких, так і дорослих, без винятку. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

24.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 24 .06.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 24.06.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 15 по 21 червня 2015 року

24.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 15 по 21 червня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 11 ДТП, у яких 5 осіб загинули, ще 13 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 797 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 107;

перевищення встановленої швидкості руху – 300;

порушення правил обгону –62;

створення аварійної ситуації – 25;

порушення правил проїзду перехресть – 82;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 20;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 14.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині нетверезий водій скоїв дорожньо-транспортну пригоду з тяжкими наслідками

24.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

У результаті пригоди постраждало троє осіб, двоє з них малолітні діти. Внаслідок отриманих травм 9-річна дівчинка померла, не приходячи до тями. 10-річний хлопчик та його 63-річний дідусь у даний час з травмами різного ступеню тяжкості доставлені до лікарні. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує: у дітей – літні шкільні канікули!

23.06.2015 от Сектор профілактичної роботи

Питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне із найактуальніших у повсякденній роботі кожного працівника Державтоінспекції області. Навіть під час літнього відпочинку школярів вони продовжують дбати про безпеку юних учасників дорожнього руху.

У зв’язку з цим, інспектори ДАІ відвідують навчальні заклади області, де пропагують неповнолітнім необхідність дотримання правил дорожнього руху під час участі у ньому. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

« Раніше