За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини під час свята «Останнього дзвоника» нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів навчальних закладів області, уже на порозі довгоочікувані літні шкільні канікули. Як завжди, цього дня працівники Державтоінспекції Кіровоградщини завітали у гості до школярів. Уже стало доброю традицією проведення напередодні дитячих шкільних канікул Днів безпеки дорожнього руху.

Весь особовий склад Державтоінспекції області залучений для проведення таких профілактичних заходів. За всіма навчальними закладами закріплені співробітники ДАІ, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, під час яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки, проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху, а також нагадують дітлахам про безумовне дотримання основного Закону дороги. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники підрозділів ДАІ склали підсумкові заліки по професійній підготовці

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Цього тижня працівники підрозділів ДАІ області взяли участь у проведенні тестування із професійної підготовки, яке проводили співробітники управління кадрового забезпечення УМВС України в області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Роз’яснення щодо Рішення Конституційного Суду України

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

26 травня 2015 року Конституційним Судом України роз’яснено положення частини першої статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – Кодекс) стосовно змісту словосполучення «за місцем його вчинення».

Указаним рішенням таке місце визначається адміністративно-територіальною одиницею, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.

При цьому, зазначене судове рішення не містить жодних обмежень або заборон щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху та не визнає незаконними дії працівників Державтоінспекції МВС при винесенні постанов у справах про адміністративні правопорушення за місцем учинення. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто