За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція нагадує двоколісним учасникам дорожнього руху про безпеку на дорозі

25.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

На дорогах нашої області не меншає кількість мотоциклів, скутерів та мопедів. В умілих руках професіонала ця швидкохідна, легка і маневрена машина – надійна і зручна. Але, як і будь-який транспортний засіб, мотоцикл – це джерело підвищеної небезпеки.

Небезпека дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту полягає в тому, що на відміну від автомобіля, двоколісний транспортний засіб має низьку пасивну безпеку. Навіть незначне зіткнення призводить до того, що і водій і пасажири отримують серйозні травми. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 18 по 24 травня 2015 року

25.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 18 по 24 травня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, а ще  10 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 836 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 110;

перевищення встановленої швидкості руху – 253;

порушення правил обгону –58;

створення аварійної ситуації – 25;

порушення правил проїзду перехресть – 42;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 18;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 39.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто