За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: Водії мототранспорту, будьте уважними на дорозі!

22.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Думай про небезпеку чи не думай, а вона на дорозі завжди присутня, і нехтувати собою нікому не дозволяє. На жаль, на наших дорогах часто зустрічаються водії, які не знають Правил дорожнього руху та не дотримуються елементарних правил безпеки, наражаючи тим самим як себе, так і оточуючих, на небезпеку.

Останні роки характерні швидким зростом кількості двоколісних транспортних засобів, якими керують малодосвідчені керманичі. Ці засоби підвищеної небезпеки відносно недорогі, легко ремонтуються, споживають мало палива, проте розвивають високу швидкість та й гарно виглядають. На жаль, батьки, подарувавши своїй дитині перший транспортний засіб, часто забувають про те, що потрібно контролювати дії свого чада: його поведінку на дорозі, використання елементарних засобів безпеки та знання хоча б основних Правил. Батькам варто пам’ятати, що перед тим, як віддати ключі від транспортного засобу, варто розповісти дитині про небезпеку на дорозі, можна разом відвідати спеціальний майданчик, де зберігаються транспортні засоби після дорожньо-транспортних пригод і вказати на можливі наслідки необережності на дорозі. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто