За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини: незабаром літні шкільні канікули!

19.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Проблема дитячого травматизму у Державтоінспекції завжди була серед першочергових. Заходи, спрямовані на запобігання дитячому травматизму, співробітники ДАІ Кіровоградщини проводять постійно. І хоча неабиякої гостроти вона набуває наприкінці канікул та і перші навчальні дні під час адаптації дітей до навчального процесу і необхідності дотримання ними Правил дорожнього руху, проблема залишається протягом всього року. Кожна пора і період вимагають своєрідних підходів до роботи. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

19.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з виходом з ладу серверу обліку транспортних засобів, зареєстрованих у період з 1998 року по 01.01.2013 року, у центрі надання послуг 3501, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів, при УМВС України в Кіровоградській області (територія обслуговування - м. Кіровоград та Кіровоградський район), кількість реєстраційних операцій буде обмежена.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто