За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ Кіровоградщини забезпечували безпеку руху учасників традиційної ходи з вшанування та відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками

09.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

9 травня мешканці та гості Кіровограда, ветерани та учасники Другої світової війни, представники влади та громадськості зібралися на центральній площі міста аби вшанувати та відзначити День доблесті і героїзму, ювілей Великого Подвигу патріотів – річницю Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто