За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги учасників дорожнього руху!

08.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні учасники дорожнього руху! У зв’язку з проведенням у Кіровограді святкових заходів з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, в обласному центрі 9 травня тимчасово перекриватиметься рух автотранспорту.

З 9.00 рух перекриють по вулиці Велика Перспективна (на відрізку від вулиці Шевченка до вулиці Преображенської) до закінчення проходження колони урочистої ходи. Ділянку вулиці Великої Перспективної (на відрізку від вулиці Преображенської до вулиці Куроп’ятникова) перекриють виключно на час проходження колони. По вулиці Ушакова рух буде перекритий (на відрізку від вулиці Яновського до вулиці Куроп’ятникова) з 9.00 до 14.00 (до закінчення урочистостей на Меморіальному комплексі “Фортечні вали”).

ДАІ Кіровоградщини радить і водіям, і пішоходам, бути обачними, неухильно дотримуватись сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, і передусім тимчасово встановлених.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

8 та 9 травня Державтоінспекція на варті безпеки дорожнього руху

08.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

На забезпечення безпеки дорожнього руху по всій державі упродовж 8 – 9 травня задіяні майже п’ять тисяч працівників Державтоінспекції. В Департаменті ДАІ МВС створено робочу групу для взаємодії та координації дій обласних підрозділів Державтоінспекції, узагальнення інформації про рух організованих груп людей автомобільним транспортом та контролю за їх пересуванням. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто