За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині за фактом конфлікту між представниками “Дорожнього контролю” та працівниками ДАІ проводиться службове розслідування

01.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Матеріали за результатами розслідування будуть направлені в прокуратуру для надання правової оцінки діям усіх учасників конфлікту в рамках чинного законодавства.

СЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто