За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини під час свята «Останнього дзвоника» нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів навчальних закладів області, уже на порозі довгоочікувані літні шкільні канікули. Як завжди, цього дня працівники Державтоінспекції Кіровоградщини завітали у гості до школярів. Уже стало доброю традицією проведення напередодні дитячих шкільних канікул Днів безпеки дорожнього руху.

Весь особовий склад Державтоінспекції області залучений для проведення таких профілактичних заходів. За всіма навчальними закладами закріплені співробітники ДАІ, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, під час яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки, проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху, а також нагадують дітлахам про безумовне дотримання основного Закону дороги. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники підрозділів ДАІ склали підсумкові заліки по професійній підготовці

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Цього тижня працівники підрозділів ДАІ області взяли участь у проведенні тестування із професійної підготовки, яке проводили співробітники управління кадрового забезпечення УМВС України в області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Роз’яснення щодо Рішення Конституційного Суду України

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

26 травня 2015 року Конституційним Судом України роз’яснено положення частини першої статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – Кодекс) стосовно змісту словосполучення «за місцем його вчинення».

Указаним рішенням таке місце визначається адміністративно-територіальною одиницею, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.

При цьому, зазначене судове рішення не містить жодних обмежень або заборон щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху та не визнає незаконними дії працівників Державтоінспекції МВС при винесенні постанов у справах про адміністративні правопорушення за місцем учинення. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

28.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 28 .05.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 28.05.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поради Державтоінспекції для учасників дорожнього руху

28.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищуючи ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. По-перше, під час дощу зменшується оглядовість через краплі на склі та дзеркалах зовні автомобіля та запітніння скла зсередини. У початковій фазі дощу різко знижується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою. Збільшується небезпека занесень автомобіля та зростає гальмівний шлях.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує водіям прості правила безпечної їзди під час дощу: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіроворадщини: увага всім учасникам дорожнього руху – несприятливі погодні умови!

28.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

ДАІ Кіровоградщини звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом під час туману та дощів, а також неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Шановні водії! Дотримуйтеся безпечного швидкісного режиму, утримайтеся від різкого гальмування, порушень правил обгону та маневрування. В умовах сильного туману та дощу будьте особливо уважними за кермом, погана видимість на дорозі вимагає посиленої обережності та неквапливості.

Шановні пішоходи! Будьте обачні на дорозі, використовуйте світловідбиваючі елементи, що дозволить водіям здалеку вас побачити і вчасно зреагувати.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На відпочинок – з новими силами!

26.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Незабаром розпочнеться сезон літніх канікул та відпусток, більшість людей вирушають на відпочинок. Плануючи далеку поїздку на власному транспорті, потрібно підготуватися до неї відповідально. Варто пам’ятати, що від стану транспортного засобу, а також фізичного та емоційного стану водія залежить не тільки його життя і здоров’я, а й інших учасників дорожнього руху.

Здоровий сон та відпочинок – головне правило водія. Але дотримуються цієї вимоги безпеки далеко не всі.

Багато водіїв сідають за кермо невиспані та втомлені. Стомлення в результаті тривалого водіння автомобіля відрізняється від того стану, який викликаний важкою фізичною роботою. Керування автомобілем створює найбільше навантаження не на м’язи тіла, а на центральну нервову систему. При стомленні знижується увага водія, з’являються помилки в його діях, погіршується координація рухів. Найчастішим і небезпечним проявом стомлення є сонливість. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує про елементарні засоби безпеки

26.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Коли сталося нещастя на дорозі, мало хто замислюється над питанням: а чи можна було уникнути трагічних наслідків? Наприклад, подбати про життя та здоровя своє і пасажирів елементарними засобами безпеки. Скажімо, пристебнутися пасками безпеки…

Як показує практика, із десяти водіїв тільки один пристебнутий ременем безпеки. Та частіше за все навіть цей водій використовує ремінь аби уберегти себе від штрафу.

Аналіз дорожньо-транспортних пригод доводить, що найчастіше водії та пасажири отримують важкі тілесні ушкодження саме через ігнорування найпростішого засобу убезпечити себе. Як показує статистика, близько 60-70% смертей трапилось саме тому, що люди навмисне не скористалися пасками безпеки. Тобто виходить, що із 100 загиблих у автомобільних аваріях 60-70 могли б залишитися живими.

Паски безпеки обов’язково мають використовувати як водій так і пасажири. Ремінь міцно притискає людину до крісла і охороняє від переміщення вперед. Передусім, це дозволяє уникнути удару об кермо чи панель приладів, викиду через вітрове скло. Крім того, пасок безпеки в умовах екстремальної ситуації зафіксує положення водія, що дозволить керманичу не втратити контроль над авто, допоможе уникнути дорожньо-транспортної пригоди або, принаймні, помякшити її наслідки. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція нагадує двоколісним учасникам дорожнього руху про безпеку на дорозі

25.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

На дорогах нашої області не меншає кількість мотоциклів, скутерів та мопедів. В умілих руках професіонала ця швидкохідна, легка і маневрена машина – надійна і зручна. Але, як і будь-який транспортний засіб, мотоцикл – це джерело підвищеної небезпеки.

Небезпека дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту полягає в тому, що на відміну від автомобіля, двоколісний транспортний засіб має низьку пасивну безпеку. Навіть незначне зіткнення призводить до того, що і водій і пасажири отримують серйозні травми. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 18 по 24 травня 2015 року

25.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 18 по 24 травня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, а ще  10 – дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 836 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 110;

перевищення встановленої швидкості руху – 253;

порушення правил обгону –58;

створення аварійної ситуації – 25;

порушення правил проїзду перехресть – 42;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 18;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 39.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

« Раніше