За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги громадян!

22.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 22 .04.2015

залишки спецпродукції станом на 22.04.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ Кіровоградщини проводить профілактичну роботу з попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учасників дорожнього руху

22.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Державтоінспекцією Кіровоградщини постійно проводяться профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію та профілактику дорожньо-транспортного травматизму.

Зокрема, з метою зміцнення дисципліни учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, працівниками підрозділів ДАІ області було проведено профілактичне відпрацювання м. Світловодська та Світловодського району.

Під час відпрацювання інспекторами ДАІ виявлено та припинено 17 порушень водіями правил дорожнього руху, з яких 5 випадків – керування транспортними засобами у нетверезому стані, затримано 2 транспортні засоби, якими керували з підробленими свідоцтвами про реєстрацію (причому один з них перебував у розшуку), а також затримано транспортний засіб, ввезений на територію нашої держави з порушенням митних правил.

Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре звертається до водіїв всіх видів транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Крадіжки з автомобілів

22.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні кіровоградці та гості нашого краю! Керівництво управління Державтоінспекції УМВС України у Кіровоградській області звертається до Вас із застереженням щодо крадіжок з транспортних засобів. На Кіровоградщині склалась непроста криміногенна ситуація, пов’язана із незаконними заволодіннями транспортними засобами, яка останнім часом набрала обертів, та й до того ж зловмисники запровадили новий напрям посягань на Вашу власність. Мова йде про викрадення особистих речей з автівок. Зазвичай об’єктом цього посягання стають: барсетки, гаманці, сумочки, аудіо-відеотехніка, аксесуари з салону, мобільні телефони та інші предмети, котрі можуть становити цінність для злодіїв. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто