За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги громадян!

18.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 17 .04.2015

залишки спецпродукції станом на 17.04.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції області продовжують розкривати злочини

18.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Працівники підрозділів Державтоінспекції області продовжують працювати в посиленому режимі. Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори дорожньо-патрульної служби звертають увагу не лише на безумовне дотримання правил його учасниками, та профілактику аварійності на транспорті, а також виключають та припиняють кримінальні прояви у зазначеній сфері.

На вулиці Мурманській у м. Кіровограді працівники ДАІ зупинили автомобіль BMW-320, під керуванням мешканця однієї із сусідніх областей, характер руху якого викликав у них підозру. Під час перевірки вузлів агрегатів із записами у реєстраційних документах інспектори ДПС встановили, що вони не співпадають.

У селищі Власівка Світловодського району інспектори ДПС зупинили автомобіль BMW, під керуванням місцевого мешканця. Під час звірки реєстраційних документів виявили ознаки підробки у них. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто