За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини знайомить малюків із роботою служби

16.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне із головних завдань працівників Державтоінспекції Кіровоградщини. Під час проведення профілактичних заходів працівники Державтоінспекції намагаються охопити своєю увагою якомога більше вікових категорій учасників дорожнього руху. Особлива увага звертається на наймолодших його учасників – вихованців дошкільних закладів. Адже саме в ранньому дитинстві закладаються основи моделі поведінки людини у старшому віці.

Дуже цікавими для дітлахів є зустрічі у підрозділах Державтоінспекції області. Цього разу у гості до управління Державтоінспекції завітали вихованці кіровоградського дитячого садочку №17, у рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності дитини, який наразі триває в обласному центрі. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто