За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Надворі уже весна

15.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Гальмуємо заздалегідь.

Зараз надворі уже тепло, але вночі температура може опускатися до позначки мінус. Як результат, дороги стають дуже слизькими. За таких умов гальмувати слід починати заздалегідь, плавно натискаючи відповідну педаль. Це дозволить водієві, що рухається за вами, побачити, що ви збираєтеся зупинитись, і скинути швидкість.

Завжди вмикайте ближнє світло.

У дощ видимість значно погіршується, і ввімкнені фари дають можливість іншим учасникам дорожнього руху вчасно побачити ваш автомобіль. Тримайтеся подалі від автобусів та вантажівок, з-під коліс яких летить дуже багато бруду. Потрапляючи в лобове скло, каміння здатне повністю позбавити водія можливості огляду.

Проїжджаємо ями.

Усі учасники руху намагаються оминути ями, через що хаотично і непередбачено пересуваються з ряду в ряд і на зустрічну смугу. Будьте пильними! Намагайтеся уважно слідкувати як за дорогою, так і за іншими учасниками дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто