За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги громадян!

08.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 08 .04.2015

залишки спецпродукції станом на 08.04.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, здійснюють реєстрацію транспортних засобів за принципом «єдиного вікна»

08.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

З 1 червня 2013 року в українців з’явилася можливість реєструвати транспортні засоби не за місцем своєї реєстрації, а в будь-якому населеному пункті, де є визначені для цього Центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, які здійснюють реєстрацію транспортних засобів за принципом «єдиного вікна», для громадян України незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування.

Послуги за принципом «єдиного вікна» пропонує Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району. Він розташований за адресою:

м. Кіровоград

проспект Інженерів, 1а Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто