За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває весняне комісійне обстеження автошляхів

07.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до експлуатації влітку 2015 року, з 23 березня по 19 квітня 2015 року, Державтоінспекцією спільно з представниками дорожньо-комунальних, залізничних організацій, громадських організацій організовано проведення весняного комісійного огляду автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Огляд проводиться у два етапи: з 23 по 29 березня – підготовчий та з 30 березня до 19 квітня – практичний етап. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградської області інформує: Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні та обережні під час складних погодних умов!

07.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Українського Гідрометцентру на території Кіровоградщини очікується нестійка погода: сильні дощі, місцями пориви вітру та шквали 15-20 м/с.

Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням під час складних погодних умов бути особливо уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, обирати швидкість руху, враховуючи дорожні та метеорологічні умови.

Кілька порад щодо керування автомобілем під час дощу: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто