За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до власників транспортних засобів

06.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

З кожним днем на дорогах нашої області зростає чисельність транспортних засобів. Більшає і кількість незаконних заволодінь ними. Причому крадії не нехтуюсь ні автомобілями вітчизняного виробництва, ані старенькими автівками, які ледве рухаються по проїзній частині.

Проаналізувавши причини та умови, які сприяють незаконним заволодінням транспортних засобів, можна пересвідчитись, що часто самі власники сприяють злочинцям у крадіжці своїх машин. Керманичі зберігають свою власність у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів та у погано освітлених місцях. Іноді на вулицях ми можемо спостерігати за тим, як водії, залишивши авто незамкненим, а іноді і зовсім не вимикаючи двигун, поспішають до найближчого кіоску чи магазину. Така халатність з боку самих автовласників може призвести до втрати як цінних речей, що знаходяться в транспортному засобі, так і самого автомобіля.

Для збереження свого автомобіля, Державтоінспекція Кіровоградської області радить власникам: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 30 березня по 05 квітня 2015 року

06.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 30 березня  по 05 квітня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, у яких 3 особи дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 734 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 99;

перевищення встановленої швидкості руху – 257;

порушення правил обгону –166;

створення аварійної ситуації – 16;

порушення правил проїзду перехресть – 41;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 5;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 10.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

06.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 06 .04.2015

залишки спецпродукції станом на 06.04.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Новомиргородському районі працівники ДАІ знайшли викрадений скутер

06.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями до Новомиргородського районного відділу звернувся місцевий мешканець із заявою про зникнення скутера Kanuni, якого він залишив біля під’їзду багатоквартирного будинку на одній із вулиць м. Новомиргорода.

Одразу ж розпочалися пошуки невідомих зловмисників та транспортного засобу.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Підбиття підсумків роботи Державтоінспекції області за 3 місяці 2015 року

06.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

6 квітня керівний та особовий склад підрозділів Державтоінспекції області зібрався на оперативну нараду. Головними питаннями, які на ній вирішувалися – підбиття підсумків роботи за 3 місяці 2015 року, результатів проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території краю, шляхи становлення та вдосконалення на майбутнє, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху,  посилення протидії злочинності на території обслуговування.

У роботі наради взяли участь начальник управління Державтоінспекції Кіровоградщини підполковник міліції Володимир Величко, заступник начальника УДАІ УМВС в області підполковник міліції Олег Тарасенко, заступник начальника управління – начальник відділу організації роботи стройових підрозділів УДАІ майор міліції Дмитро Бриндзюк, особовий склад управління, командири стройових підрозділів ДАІ, начальники відділень ДАІ з обслуговування міст та районів області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто