За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Відкритість та прозорість – основні принципи роботи центрів з надання послуг населенню

01.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні в управлінні ДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбулася чергова робоча зустріч, під час якої обговорювалися наступні питання: сучасні вимоги керівництва Департаменту ДАІ МВС України щодо дотримання працівниками структурних підрозділів Державтоінспекції принципів дисципліни та законності у своїй повсякденній діяльності.

Цього разу на зустріч прибули керівники центрів із надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги відвідувачів центрів надання послуг ДАІ!

01.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

Наразі центри надання адміністративних послуг недостатньо забезпечені бланковою продукцією. Зокрема, в деяких підрозділах відсутні бланки свідоцтв про реєстрацію ТЗ та посвідчень водія, в інших – їх залишилося обмаль.

Нестача бланків виникла через зростання вартості на сировину, з якої вони виготовляються. Однак, значне здороження бланкової продукції неприйнятне для людей, тим паче у складній економічній ситуації, в якій перебуває країна. Тож наразі Міністерство внутрішніх справ та ДП «Поліграфкомбінат Україна» узгоджують дане питання. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Розшук!

01.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

У ніч на 30 березня 2015 року із домоволодіння по вулиці Леніна у селі Серебряне Світловодського району невідомі особи незаконно заволоділи автомобілем ІЖ-408, державний номерний знак 317-39ДП, синього кольору, 1983 року випуску, номер двигуна – 3857584.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх мешканців Світловодського району та області, що володіють будь-якою інформацією з цього приводу, з проханням зателефонувати за номером 35-75-06 або 102. Читати далі »

Рубрики: Новини, Увага! Розшук! | Коментування вимкнуто