За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині в управлінні ДАІ відбулась робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора в актовій залі управління Державтоінспекції Кіровоградщини відбулася робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області, командирів стройових підрозділів ДПС ДАІ та особового складу апарату УДАІ.

Т.в.о. начальника управління ДАІ УМВС України в області підполковник міліції Олег Тарасенко довів до відома присутніх основні вимоги керівництва Департаменту ДАІ МВС України щодо попередження випадків корупції серед підлеглого особового складу та попередив про відповідальність кожного за вчинення корупційних дій. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 23 по 29 березня 2015 року

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 23  по 29 березня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких 3 особи загинули, ще 4 -  дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 687 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 100;

перевищення встановленої швидкості руху – 125;

порушення правил обгону –57;

створення аварійної ситуації – 13;

порушення правил проїзду перехресть – 64;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 35.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Поради Державтоінспекції для учасників дорожнього руху

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищуючи ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. По-перше, під час дощу зменшується оглядовість через краплі на склі та дзеркалах зовні автомобіля та запітніння скла зсередини. У початковій фазі дощу різко знижується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою. Збільшується небезпека занесень автомобіля та зростає гальмівний шлях. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто