За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ Кіровоградщини завжди готові прийти на допомогу учасникам дорожнього руху

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Дорога завжди приховує у собі чимало несподіванок: як приємних, так і не дуже. Інколи подорож на далекі відстані стає справжнім випробуванням для автомобілістів. Навіть на долю законослухняних учасників дорожнього руху іноді випадають прикрощі у дорозі.

Проте інспектори дорожньо-патрульної служби Кіровоградщини під час нагляду за дорожнім рухом не лише виявляють та попереджають правопорушення ПДР, а й завжди готові прийти на допомогу його учасникам у разі потреби. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині процес оплати штрафу за порушення правил дорожнього руху стане простішим

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Відтепер на Кіровоградщині наряди ДПС заступатимуть на службу по нагляду за безпекою дорожнього руху із мобільними терміналами. Керівництво обласної філії управління АТ «Ощадбанк» передало Державтоінспекції області 41 POS-термінал для безготівкової оплати штрафів.

Днями в управлінні ДАІ УМВС України в Кіровоградській області керівники підрозділів ДАІ отримали мобільні термінали та прослухали роз’яснювальну лекцію співробітників апарату про те, яким чином ними користуватися під час нагляду за дорожнім рухом, та складання протоколів про адміністративні правопорушення відносно порушників ПДР. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція України нагадує велосипедистам правила безпечної поведінки на дорозі

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Щороку навесні на наших дорогах більшає двоколісних транспортних засобів. Варто пам’ятати, велосипедисти – одна з найбільш вразливих категорій учасників дорожнього руху. Тому ДАІ радить водіям зважати на двоколісних сусідів по руху, а велосипедистам – не забувати про уважність та обережність на дорозі.  «Наразі в Україні активно розвивається велосипедний рух», – зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – «Державтоінспекція України всіляко підтримує такий вид дозвілля, однак просить не забувати – Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для кожного». У любителів двоколісних транспортних засобів, як і у інших учасників дорожнього руху є як права, так і обов’язки. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто