За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини інформує про задокументовані спроби дачі хабара працівникам ДАІ

25.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Лише 24 березня на Кіровоградщині зафіксовано три спроби дачі водіями хабара правоохоронцям, з метою уникнення відповідальності за скоєне правопорушення.

Так, на 47 км автошляху Знам’янка – Луганськ – Ізварине, в Олександрійському районі, під час нагляду за дорожнім рухом інспектори ДПС роти ДПС ДАІ за порушення ПДР зупинили 21-річного місцевого мешканця. Хлопець намагався уникнути адміністративної відповідальності за допомогою грошової винагороди. Проте працівниками ДАІ відносно водія складено протокол про адміністративне правопорушення. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто