За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 16 по 22 березня 2015 року

23.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 16  по 22 березня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких  2 особи загинули, ще 5 -  дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 804 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 105;

перевищення встановленої швидкості руху – 75;

порушення правил обгону –61;

створення аварійної ситуації – 19;

порушення правил проїзду перехресть – 66;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 24;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 35.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Питання державних закупівель бланкової продукції та номерних знаків не входить до компетенції ДДАІ

23.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Останнім часом в засобах масової інформації все частіше з’являються помилкові твердження, що пов’язані з проведенням тендерів на виготовлення державних номерних знаків.  Інформуємо, що підрозділи ДАІ є тільки реалізатором такої продукції, тож до їх функцій не входять визначення виробника та проведення державних закупівель з даного приводу. Державтоінспекція звертається до засобів масової інформації з проханням при підготовці матеріалів ретельніше вивчати тематику та не додавати за власним бажанням Державтоінспекції функції, що виходять за межі компетенції служби.

За інформацією прес-служби Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто