За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Будь уважним, пішохід!

20.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні пішоходи! Не будьте безпечними і легкодумними на вулиці. Саме незначне порушення Правил дорожнього руху може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Виявляйте уважність і обачність при переході вулиці Не виходьте раптово на проїзну частину вилиці. Переходьте вулицю на позначених пішохідних переходах або там де рух регулюється світлофором чи регулювальником. Не намагайтесь переходити її поблизу транспорту, який рухається. Якщо з вами знаходяться діти, не залишайте їх без нагляду, сильно тримайте їх за руку. Пам’ятайте, що різко автомобіль зупинити неможливо і ваша неочікувана поява перед транспортом може призвести до невиправної біди. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині інспектори ДАІ зупинили автівку, водій якої перевозив наркотичну речовину

20.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями під час нагляду за дорожнім рухом у м. Новомиргороді на одній із вулиць інспектори ДАІ звернули увагу на автомобіль ВАЗ-2107, із державними номерними знаками однієї із східних областей, у якого під час руху були помітні технічні несправності. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Напередодні весняних шкільних канікул в управлінні ДАІ Кіровоградщини обговорили проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму

20.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Проблема травмування дітей на дорогах завжди залишається актуальною і є пріоритетною у профілактичній роботі працівників ДАІ серед неповнолітніх учасників дорожнього руху.

20 березня, напередодні весняних шкільних канікул, працівники управління ДАІ зустрілися з освітянами, які відповідають у своїх навчальних закладах за безпеку життєдіяльності дітей, на засіданні «круглого столу», під час якого обговорили нагальні питання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму на шляхах краю. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто