За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Питання державних закупівель бланкової продукції та номерних знаків не входить до компетенції Департаменту ДАІ

19.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Останнім часом в засобах масової інформації все частіше з’являються помилкові твердження, що пов’язані з проведенням тендерів на виготовлення державних номерних знаків. Інформуємо, що підрозділи ДАІ є тільки реалізатором такої продукції, тож до їх функцій не входять визначення виробника та проведення державних закупівель з даного приводу. Державтоінспекція звертається до засобів масової інформації з проханням при підготовці матеріалів ретельніше вивчати тематику та не додавати за власним бажанням Державтоінспекції функції, що виходять за межі компетенції служби.

За інформацією прес-служби Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини: щоб безпечними були шляхи дитинства!

19.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Проблема дитячого травматизму у Державтоінспекції завжди була серед першочергових. Заходи, спрямовані на запобігання дитячому травматизму, співробітники ДАІ Кіровоградщини проводять постійно. І хоча неабиякої гостроти вона набуває наприкінці канікул та і перші навчальні дні під час адаптації дітей до навчального процесу і необхідності дотримання ними Правил дорожнього руху, проблема залишається протягом всього року. Кожна пора і період вимагають своєрідних підходів до роботи. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Анатолій Сіренко: За безпеку дітей відповідальні ми всі

19.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Уже з наступного тижня на вулицях населених пунктів значно побільшає юних учасників дорожнього руху. Звільненні від шкільних занять, діти максимум часу будуть проводити на вулиці, тож водіям слід бути більш обережними, а батькам пам’ятати про необхідність нагадувати діткам про правила поведінки на дорозі.

«ДАІ зі свого боку постійно проводить відповідну роботу аби убезпечити юних учасників дорожнього руху від неприємностей на дорозі», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, «Однак варто пам’ятати – безпека дітей залежить від кожного з нас, тож долучитися до цієї важливої справи варто всім без виключення». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині інспектори ДАІ затримали автомобіль, який знаходиться в розшуку

19.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями під час нагляду за дорожнім рухом інспектори ДПС на перехресті автодоріг державного значення Київ – Знам’янка та Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв в транспортному потоці помітили автомобіль AUDI-80, що рухався з порушенням правил.

Під час перевірки реєстраційних документів та звірки з наявними обліками ДАІ інспектори встановили, що даним автомобілем незаконно заволоділи на території Луганської області, тож з 24 липня минулого року він знаходиться в розшуку.

На місце затримання негайно прибула слідчо-оперативна група, після чого транспортний засіб доставили до спеціального майданчика тимчасового зберігання транспортних засобів. Інформацію про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто