За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Транспортні засоби підвищеної небезпеки

17.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Останнім часом на дорогах нашої області значно зросла кількість двоколісних учасників дорожнього руху. Більшість водіїв віддає перевагу саме мотоциклам, мопедам і скутерам, адже вони малогабаритні та мають кращу маневреність. Це повноцінні і самодостатні засоби пересування, та й ціна прийнятна.

Проте поряд з перевагами мототранспорту, є у нього і недоліки. Передусім це стосується захищеності водія та пасажира. В переважній більшості дорожньо-транспортних пригод за участі мототранспорту, страждають саме водій і пасажир двоколісного транспорту. У всякому разі, тяжкість наслідків завжди вища, ніж у автомобілістів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ Кіровоградщини проводить профілактичну роботу серед пішоходів

17.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

У минулому році на території Кіровоградської області сталося 118 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, у яких 26 осіб загинуло та 100 – були травмовані. Більшість цих ДТП сталося з вини пішоходів. Так, через порушення правил дорожнього руху власне пішоходами на Кіровоградщині зареєстровано 58 дорожніх аварій, де 16 людей загинули, а ще 44 – дістали поранення.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто