За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Порядок сплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

16.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Відповідно до ст. 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або внесення на неї подання прокурора такої постанови – не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або подання без задоволення.

Відповідно до ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. Читати далі »

Рубрики: Адміндіяльність | Коментування вимкнуто

У Компаніївському районі на Кіровоградщині інспектори ДАІ затримали нерозмитнений автомобіль

16.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями під час нагляду за дорожнім рухом інспектори відділення ДАІ з обслуговування Компаніївського району на 93 км автодороги Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв у транспортному потоці помітили автомобіль БМВ, характер руху якого викликав у правоохоронців підозру. І, як виявилося, недарма.

Під час перевірки реєстраційних документів вартові доріг з’ясували, що 25-річний керманич не мав ні прав на керування, ні документів на авто.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 09 по 15 березня 2015 року

16.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 09  по 15 березня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких  1 особа загинула, ще 5 -  дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 797 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 106;

перевищення встановленої швидкості руху – 218;

порушення правил обгону –37;

створення аварійної ситуації – 11;

порушення правил проїзду перехресть – 47;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 19;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 14.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто