За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція Кіровоградщини спільно із журналістами перевірила двоколісних учасників дорожнього руху

12.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Мотоцикли, мопеди і моторолери – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. З кожним днем їх чисельність на дорогах нашої області зростає, причому саме цими транспортними засобами дуже часто керують люди, які взагалі не знають правил дорожнього руху. Досить часто саме вони є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях, нерідко навіть гинуть.

Зокрема, лише минулого року на шляхах нашого краю з вини водіїв мототранспорту сталося 52 дорожньо-транспортні пригоди, у яких 9 людей загинули, а 54 були травмовані.

Із початком тепла на шляхах Кіровоградщини збільшилась кількість двоколісних учасників дорожнього руху, і як наслідок зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за їх участю. З 11 березня до особливого розпорядження в області стартували профілактичні заходи під умовною назвою «Мотоцикліст».

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Кіровограді відбулося зіткнення мотоцикла та авто

12.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями вночі у м. Кіровограді на розі вулиць В. Чорновола та Шевченка водій мотоцикла «Вайпер» не надав перевагу в русі водієві автомобіля DAEWOO lanos, котрий рухався головною дорогою, та зіткнувся з ним.

У результаті аварії постраждали 18-річний мотоцикліст та його 16-річна пасажирка, яких із тілесними ушкодженнями доставлено до Кіровоградської обласної лікарні. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто